Kayıt

KONAKLAMA  KAYIT FORMU

Acapulco Resort Hotel’de gerçekleşecek SIU2013 kurultayı için Hotel Kayıt Formuna buradan ulaşabilirsiniz. Doldurduğunuz belgeyi 0392 824 44 55 numaralı faxa göndermeniz hotel rezervasyonuuz için yeterli olacaktır. Fiyat bilgilerine Ulaşım ve konaklama sayfasından ulaşabilirisiniz.

Kongre süresince anlaşmalı olduğumuz hotelde konaklayacak katılımcılar, AI (herşey dahil) konsepti ile konaklayacaklardır. Hotelden gelen bilgiye göre, başka bir turizim acentesi üzerinden yapılan rezervasyonların AI konseptinde olmadığından (ör. TPP), kongre katılmcıları için uygun olmadığını belirtilmiştir. Bu sebeple, konaklama rezervasyonlarının verdiğimiz kontak üzerinden yapılması gerekmektedir.

Bu konuda gerekli bilgiyi hotel için verdiğimiz iletişim numarasından alabileceğinizi belirtir, göstereceğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

KONGRE KAYIT VE ULAŞIM FORMU

SIU 2013 kongresine kayıt için gerekli belgeyi indirmek için tıklayınız. Kongreye kaydı için; kredi kartı bilgileri veya havale ile yapacağınız ödemelerinizi bu form ile, siu2013 [ @ ] ciu.edu.tr adresine bildirmeniz gerekmektedir. SIU 2013 kongresine yapacağınız bir kayıt ile, en fazla iki bildiri yayınlayabilirsiniz.

Hotel ile yapmış olduğumuz sözleşme gereğince, kongre katılım ücretleri 19 Mart 2013 tarihinden sonra geç kayıt olarak değerlendirileceğini hatırlatırız. Ayrıca aynı anlaşma gereğince, oda rezervasyonlarının da 19 Mart 2013 tarihinden sonra farklı ücretlendirileceğini hatırlatırız.


Kurultaya kayıt ücretleri aşağıdaki gibidir:

Erken Kayıt (19.03.2013 tarihine kadar):

  • Katılımcı (IEEE üyesi): 150 TL
  • Katılımcı (IEEE üyesi değil): 175 TL
  • Öğrenci (IEEE üyesi): 100 TL
  • Öğrenci (IEEE üyesi değil): 110 TL

Geç Kayıt (20.03.2013 tarihi ve sonrası):

  • Katılımcı (IEEE üyesi): 190 TL
  • Katılımcı (IEEE üyesi değil): 215 TL
  • Öğrenci (IEEE üyesi): 130 TL
  • Öğrenci (IEEE üyesi değil): 140 TL

TÜBİTAK Katılımcı Desteği:

TÜBİTAK Katılımcı Desteği ile ilgili bilgi en kısa zamanda hazırlanacaktır.